logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Наша діяльність


Міжнародний журнал

15177813418854

Спортивнi гуртки та курси

Gurtku 001

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Facebook f logo 2019

 

photo 5217759707408306306 x

Зараз на сайті

На сайті 245 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Творчий вечір Ганни Саблук

IMG 3377

4 жовтня в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права яблуку не було де впасти. Всіх цих глядачів зібрала на свій творчий вечір поетеса Ганна Саблук – людина знана, шанована, самобутня, талановита і надзвичайно різнопланова. Поетеса – великий патріот своєї малої батьківщини, якою є Кельменецький зелений куточок України, що на Чернівеччині. Ця земля дала Україні багато талантів – поетів, співаків, композиторів. Яскравою зіркою Кельменецького краю є народний артист України Павло Дворський, який завітав на творчий вечір своєї землячки.

Народного артиста України, поета і композитора Павла Дворського зал зустрічав неймовірним піднесенням та гучними аплодисментами, адже його пісні, сповнені багатовікової мудрості, щирості, торкнулися найпотаємніших струн душі кожного, хто був присутній у залі. Публіка ще довго не хотіла його відпускати зі сцени.

Гарний настрій, посмішки дарували глядачам гості свята – композитори, співаки, музиканти, закохані у витончену поезію авторки.

Бурхливими оплесками вітали на сцені заслуженого артиста України Василя Данилюка, у виконанні якого звучала пісня на слова Ганни Саблук «Моя рідня – моя Україна».

Усі ми родом з дитинства, у кожного з нас – свої маленькі історії про рідний куточок, звідки почалася життєва стежина. Любовʼю до маленької батьківщини була наснажена пісня «Село моє» (слова і музика Ганни Саблук) у виконанні заслуженого працівника культури, композитора Василя Мошука.

Особливо піднесеним настроєм глядачі вітали заслуженого артиста України Івана Дерду, який виконував пісню на слова Ганни Саблук «Найкраще слово – мати». Пісня про найріднішу у світі людину, про нашого одвічного янгола-охоронця, завдяки щирій любові якої ми відчуваємо себе захищеними у світі, не лишила нікого байдужим.

Вдячні оплески супроводжували виступ Ірини Стиць. Заслужена артистка України виконала пісні на слова Ганни Саблук (музика – композитора Андрія Верхоляка) «Дві тополі», «Гей, цигани!». Співачка передала різні відтінки людських відносин, які завжди були в центрі поезії.

Щиро вітала Ганну Саблук ректор Київського кооперативного інституту бізнесу і права – доктор економічних наук, професор Тетяна Камінська, яка подякувала за душевне тепло, щирість, проникливі рядки віршів і чарівні пісні, побажала поетесі натхнення і творчого довголіття.

Завершив творчий вечір виступ народного артиста України Івана Дерди, якого зал вітав піднесеним настроєм та гучними оплесками.

Сьогоднішнє урочисте дійство залишиться надовго у наші й памʼяті. Кому ж не довелося побувати на цьому святі – не засмучуйтеся. Адже попереду у творчому житті Ганни Саблук ще багато цікавих виступів, творчих вечорів.

 

IMG 3259

 

IMG 3262

 

IMG 3318


IMG 3313

 

IMG 3272

 

IMG 3285

 

IMG 3296

 

IMG 3322

 

IMG 3461

 

IMG 3641

 

IMG 3653

Пошук по сайту

Оголошення

Порядок дій у разі оголошення сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"...

Порядок дій у разі оголошення сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"...

Наказ про затвердження порядку дій у разі оголошення повітряної тривоги Порядок дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Юлії Здановської, 18

м. Київ, 03022

Календар

Серпень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

PB 2  Mon logo