Атмосфера особливого піднесення панувала в стінах нашого навчального закладу 19 травня 2016 року. І студенти, і викладачі одягнулись у вишиванки, в перервах між заняттями звучали українські пісні про наші символи і обереги, про любов до рідної землі, про наші жалі і радощі. Пройшли цікаві і змістовні презентації, які підготували самі студенти, уроки мужності та ще ціла низка культурних заходів.
Кульмінацією дня став тематичний вечір «Україна – моя Матір свята, моя біль, моя любов!», який підготували колективи студентської самодіяльності нашого навчального закладу. Почесними гостями вечора були ветерани Другої світової війни, ветерани праці, серед яких і наші колишні викладачі, та члени Ради ветеранів Голосіївського району м. Києва.
Концертна програма не залишила байдужим нікого з присутніх у святковій залі. Як клятва і як заповіт прозвучали зі сцени заключні слова ведучих : «Нам є від кого успадковувати прагнення до волі. В ім’я добра і справедливості нехай у славній нашій Україні збудеться воля творящого, святиться ім’я і пам’ять живущого, насититься спрага шукаючого і повернеться вдячність перемагаючого, кріпиться сила і воля недужого. Нехай єдність, сила і воля утверджують державність нашої єдиної України!»



Ї





