
7 травня 2026 року відбувся інтелектуальний конкурс з інформатики «Марафон знавців» серед студентів другого курсу. Організаторкою та ведучою заходу стала старший викладач кафедри інформаційних та харчових технологій О.В. Базалійська.
У конкурсі взяли участь команди груп 21 ПК та 22 ПК, кожна з яких складалася з п’яти студентів. Оцінювало змагання журі у складі викладача інформатики, лаборанта кафедри інформаційних та харчових технологій О.А. Шнедович та старшого лаборанта кафедри соціально-гуманітарних дисциплін А.А. Кулик.
Програма «Марафону знавців» охоплювала кілька тематичних напрямів: «Інформатика в обличчях», «Знавці піктограм», «Найдопитливіші» та «Комп’ютерний фольклор». Завдання були спрямовані на перевірку знань студентів, уміння застосовувати їх у знайомих і нових ситуаціях, а також дали можливість учасникам продемонструвати ерудицію, творчі здібності, кмітливість і почуття гумору.
За результатами командного заліку перемогу здобула група 22 ПК (42 бали, капітан команди – Софія Соколова). Друге місце посіла команда групи 21 ПК (34 бали, капітан – Ілля Жидких).
В особистому заліку переможцями стали: І місце – Надія Мельниченко (22 ПК); ІІ місце – Ілля Жидких (21 ПК); ІІІ місце – Анастасія Брель, Ніка Нестерук (21 ПК) та Софія Сивуха (22 ПК).
Усі учасники конкурсу отримали сувеніри та пам’ятні подарунки, а сам захід став чудовою нагодою для студентів продемонструвати свої знання, командний дух і зацікавленість у сфері інформаційних технологій.


