За ініціативи викладача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ККІБП Михайла Радіо студенти груп 11 ОК, 11 ФК та 12 ПК відвідали унікальний Музей пожежної справи в Оболонському районі Києва. Захопливу та змістовну екскурсію для молоді провела Софія Позднякова.
Цей музей — справжній скарб для тих, хто хоче дізнатися більше про розвиток пожежної техніки та героїчну працю рятувальників. Він розташований на території 25-ї державної пожежно-рятувальної частини, яка в 1970-х роках була найбільшою в Європі. Сам музей відкрив свої двері у 2004 році та відтоді безкоштовно приймає відвідувачів.
Під час екскурсії студенти мали можливість побачити:
Окрім того, учасники екскурсії дізналися багато нового про пожежну та мінну безпеку — знання, які можуть врятувати життя.
Музей історії пожежної техніки — це місце, де минуле зустрічається з сучасністю, а повага до професії рятувальника зростає в очах кожного, хто туди потрапляє. Тут йдеться не лише про історію пожежної справи, а й про силу духу, мужність та щоденну боротьбу тих, хто рятує життя навіть під обстрілами.
Щира вдячність за чудовий захід!
