Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою:

м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407;

2) Запис на курси відбувається за умови:
 а) якщо слухач є старшим 15 років;
 б) надсилання електронного листа на ел.адресу
yavorska_d@ukr.net з детальною інформацією про слухача: прізвище та ім’я, рік народження, мобільний телефон.
Вивчення польської мови за зручним для вас графіком: денні та вечірні групи буднього дня, групи вихідного дня, інтенсивні курси, індивідуальні заняття очні та по skype.
в) внесення резерваційної оплати місця в групі до дати вказаної у листі-відповіді на електронну заявку слухача. У випадку не явки на перше заняття, резерваційна оплата не повертається і не переноситься на майбутні записи;

3) Повна оплата за курс здійснюється на першому занятті і становить:
 а) 2800 грн (три тисячі  гривень) за 1 рівень:А1-А2-В1-В2
Індивідуальні заняття очні та по skype за домовленістю.

Вартість складання кваліфікованого іспиту за рівнем В1 або В2 – 60 євро. Період вкладання: 22-27.07.2018 р.

4) Вартість курсу включає в себе:
 а) проведення аудиторних занять, занять по skype з викладачем польської мови; на кожний рівень виділяється 120 год;
 б) навчальні матеріали;
 в) кваліфікаційний тест на останньому занятті;
 г) cертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Університетом Економіки у м. Бидгощ та ККІБП, а також отримання відповідного рівня (А1-А2-В1-В2).

5) Групи налічують 10 осіб

6) У випадку, якщо у групу не записалось достатньої кількості осіб, Університет Економіки у м. Бидгощ та ККІБП залишають за собою право зміни терміну початку занять за погодженням сторін або зменшення групи.

7) Записатись на демонстраційне заняття до запису на курси можна, відправивши запит на електронну
адресу:  yavorska_d@ukr.net

8) Відмовитись від курсу з поверненням коштів не можна. Невідвідування занять не є підставою до повернення коштів.

9) Переведення в іншу групу можливе лише за умови значного пропуску занять за станом здоров’я. Група, в яку ви записуєтесь є групою, яку ви будете відвідувати. Переведення не здійснюється з причини “зручніше добиратись”, “ви набираєте групу у більш зручний для мене час” тощо.

10) Університет Економіки у м. Бидгощ та ККІБП зберігають за собою право відмовити слухачуу відвідуванні курсів з причин неповаги до викладача або інших слухачів курсів, а також систематичного порушення дисципліни занять.

11) Курс завершується кваліфікаційним тестом. У випадку успішного написання тесту та проходження співбесіди, слухач отримає Сертифікат про закінчення курсів польської мови, організованих Університетом Економіки у м. Бидгощ, а також отримання відповідного рівня. У випадку негативного результату тесту, відвідувач може безкоштовно перескласти іспит 1 (один) раз.

12) Університет Економіки у м. Бидгощ і ККІБП зберігають за собою право використовувати фото та відеоматеріали, зроблені під час занять з метою популяризації інформації про курси.

Контакти:

Харинович-Яворська Діана Октавіанівна