Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Вітаємо з перемогою на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

dimpol111Фінальний IV етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводився

2 лютого 2019 року одночасно в усіх регіонах України. Цього разу фінальний етап престижного змагання відбувся на базі загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів села Новосілки Києво-Святошинського району Київської області. Уже дев’ять років поспіль крокує конкурс по українській землі, несе Шевченкове слово у маси.

Завдання конкурсу: допомогти сучасній молоді осмислити творчість Кобзаря по-новому, розуміти її актуальність.

Наша Катерина Присядько студентка групи 41ТІ найкраще впоралася із нелегкими конкурсними завданнями і виборола І місце серед студентів нефілологічних спеціальностей, за що була відзначена   Почесною грамотою переможця ІІІ (обласного) етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач, канд., філол., наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Нечаюк Людмила Григорівна).

Присядько Катерина також взяла участь у заключному IV етапі даного конкурсу. Конкурсанти змагалися, виконуючи єдині завдання, підготовлені МОН України окремо для кожної вікової категорії учасників для розкриття їх творчого потенціалу, філологічного мислення та філософського бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка. Цього разу Катерина виконувала мовно - літературні завдання більш складного ІVрівня для студентів нефілологічних спеціальностей інститутів і університетів ІІІ-ІVрівня акредитації, де спробувала свої сили у написанні фрагменту сценарію для кінофільму «У своїй хаті – своя правда, і сила, і воля». До завдання додавався уривок із вірша «І мертвим, і живим…», в якому поет закликає всіх українців зрозуміти добре минуле:

Все розберіть… та спитайте

Тоді себе: що ми?

Чиї сини? Яких батьків?

Ким? За що закуті?

У сценарії, який підготувала Катерина, представлено епоху Тараса Шевченка та зображено події сьогодення через призму поглядів Кобзаря.

Сьогодні, як ніколи, кожне слово Кобзаря є пророчим, тому нам потрібні його і мудрість, і відважність, і чесність, і патріотизм, і пророцтво..., щоб побудувати вільну, незалежну, квітучу Україну, про яку мріяв Великий Тарас.

Пишаємося тобою, Катю, так тримати! Бажаємо й надалі підкорювати ще вищі вершини, гідно нести звання студентки ККІБП.

Серпень 2019