Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

IV Міжнародний фестиваль «Студентська коляда - 2019» об’єднує молодь України

IMG 170331 січня 2019 року пройшов IV Міжнародний фестиваль «Студентська коляда - 2019». Фестиваль проводиться з ініціативи Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії за підтримки Центру академічного душпастирства Української Греко-Католицької Церкви. Метою проведення заходу є збереження й розвиток української культури, поширення і популяризація духовно-культурних надбань нації, об’єднання студентської молоді заради дотримання принципів свободи, миру, добра і взаємоповаги.

Перший фестиваль «Студентська коляда» відбувся у 2016 році і відкривав його Блаженніший Любомир Гузар. Віддаючи шану пам'яті Патріарху УГКЦ, учасники фестивалю бурхливими оваціями сприйняли звістку, що віднині фестиваль «Студентська коляда» носитиме ім’я Любомира Гузара.

Своєю присутністю фестиваль вшанували представники Київської РСС на чолі з головою правління Паком В.І. Хлібом-сіллю від адміністрації ККІБП зустрічав гостей Охріменко І.В., проректор з навчальної і наукової роботи. А благословив початок дійства о. Максим Рябуха – голова Центру академічного душпастирства УГКЦ.

Участь у фестивалі взяли такі колективи:

1. Народний камерний оркестр Львівського національного університету ім. Івана Франка;
  2. Фольклорний народний гурт «Коляда» Богуславського гуманітарного коледжу ім. І. С. Нечуй-Левицького;
  3. Народний дівочий хор «Ліра» Львівського національного університету ім. Івана Франка;
  4. Студентський театр «Найди» центру академічного капеланства Львівського НАУ. Вокальний ансамбль народної хорової капели «Джерела Розточчя» центру академічного капеланства Львівського НАУ;
  5. Ансамбль бандуристів «Барви України» Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва;
  6. Тріо Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ;
  7. Народний ансамбль народної пісні «Славяне» Гомельського державного технологічного університету ім. Павла Сухого;
  8. Творчий колектив Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія»;
  9. Вокальний ансамбль «Акорд» Житомирського державного технологічного університету;
  10. Театр «Сад» Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ;
  11. Фольклорний колектив «Веретенце» Київського кооперативного інституту бізнесу і права;
  12. Октет «Аксіос» Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ;
  13. Вокальний колектив «Леля» м. Львів;
  14. Вокально-інструментальний гурт «МетаНоя» Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Неповторне дійство з перших хвилин полонило серця всіх учасників. Розпочався фестиваль виконанням однієї з найдавніших колядок «Бог Предвічний». Далі звучала гучна й весела коляда, прославляла народження Ісуса, який прагне жити у наших серцях.

Завершилось величне свято молоді виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний»!

Всі учасники отримали дипломи і пам’ятні подарунки. А далі дійство продовжилось під відкритим небом, де на молодь чекала смачна кутя, гарячий куліш, вареники, а також пісні і танці з друзями, які вже стали однією великою родиною.

IMG 1942

IMG 1995