Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

КРУГЛИЙ СТІЛ “УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО І ПАМ’ЯТЬ ПРО ГОЛОКОСТ: НАУКОВІ ТА ОСВІТНІ АСПЕКТИ”

1kerny27 січня в приміщенні Goethe-Institut в Україні відбувся ХІІ щорічний круглий стіл “Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти”. Організаторами заходу є Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні. У круглому столі взяла участь викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Під час заходу обговорювались питання щодо найновіших наукових досліджень в галузі вивчення історії Голокосту; аналізу відображення теми Голокосту в українських підручниках (шкільних та університетських); перспектив публічної історії в Україні, в тому числі дослідницько-мистецькі проекти та їхні можливості. До круглого столу долучились Фабіан фон Фрайєр і Андреас фон Вестфален, режисери і журналісти WDR (WestdeutscherRundfunk). Вони презентували новий і надзвичайно цікавий проект щодо меморіалізації Бабиного Яру. Загалом до участі в круглому столі долучились більше 100 науковців, викладачів та студентів, представників урядових і неурядових організацій та міжнародних інституцій, представників дипломатичних місій, ЗМІ з різних міст країни.

29 січня студенти групи 21 ХК разом з викладачем історії Руденко Ю.М. долучилися до Меморіального заходу з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який організований бібліотекою ім. Ошера Шварцмана, Музеєм історії Десятинної церкви, Центром творчих ініціатив Київської міської єврейської громади, Українським центром вивчення історії Голокосту. Присутні переглянули виставу театрального проекту “Studio Ш-А!” “Втрачене життя” та взяли участь у презентації нових видань Українського центру вивчення історії Голокосту.

2kerny

3kerny