Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

КРУГЛИЙ СТІЛ “УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО І ПАМ’ЯТЬ ПРО ГОЛОКОСТ: НАУКОВІ ТА ОСВІТНІ АСПЕКТИ”

1kerny27 січня в приміщенні Goethe-Institut в Україні відбувся ХІІ щорічний круглий стіл “Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти”. Організаторами заходу є Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні. У круглому столі взяла участь викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Під час заходу обговорювались питання щодо найновіших наукових досліджень в галузі вивчення історії Голокосту; аналізу відображення теми Голокосту в українських підручниках (шкільних та університетських); перспектив публічної історії в Україні, в тому числі дослідницько-мистецькі проекти та їхні можливості. До круглого столу долучились Фабіан фон Фрайєр і Андреас фон Вестфален, режисери і журналісти WDR (WestdeutscherRundfunk). Вони презентували новий і надзвичайно цікавий проект щодо меморіалізації Бабиного Яру. Загалом до участі в круглому столі долучились більше 100 науковців, викладачів та студентів, представників урядових і неурядових організацій та міжнародних інституцій, представників дипломатичних місій, ЗМІ з різних міст країни.

29 січня студенти групи 21 ХК разом з викладачем історії Руденко Ю.М. долучилися до Меморіального заходу з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який організований бібліотекою ім. Ошера Шварцмана, Музеєм історії Десятинної церкви, Центром творчих ініціатив Київської міської єврейської громади, Українським центром вивчення історії Голокосту. Присутні переглянули виставу театрального проекту “Studio Ш-А!” “Втрачене життя” та взяли участь у презентації нових видань Українського центру вивчення історії Голокосту.

2kerny

3kerny