logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

viber image 2019 03 15 16.31.14

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Як боротись із корупцією дізнавались студенти-правники ККІБП

24 квітня 2019 року лекційна зала інституту зібрала активну студентську молодь, яка через кілька років увіллється в ряди правоохоронних органів, судових адміністрацій, прокуратури, антикорупційних структур, громадських правозахисних об’єднань тощо. Тому із цікавістю майбутні юристи прослухали лекцію «Корупція – злочини та моральне зло. Як ефективно їй протидіяти?», яку презентував студентам Петро Дарморіс, голова Центру протидії корупції при УГКЦ.

Великдень на порозі!

23 квітня в читальній залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права пройшов конкурс композицій «Великоднє диво». Він традиційно проводиться щороку напередодні Воскресіння Господнього. Метою проведення цього заходу було бажання долучити якомога більше студентської молоді до православної культури, викликати інтерес до народної творчості, сприяти збереженню і відродженню народних ремесел.

Зустріч з представниками ПАТ «Державного ощадного банку України»

Сьогодні, 22 квітня, в приміщенні Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбулася цікава і продуктивна зустріч студентів коледжу і інституту з представниками ПАТ «Державного ощадного банку України», організатором якої є кафедра «Фінансів, банківської справи та страхування». Присутні дізналися про новизну банківських послуг, зокрема про інноваційну ексклюзивну студентську картку, а саме «Електронний студентський квиток», що являє собою унікальний комбінований продукт, який має дві функції: ідентифікація студента та платіжна картка.

На березі Чорного моря…

Одеса ... Чудове місто на березі Чорного моря ... Ще у холодні зимові дні ми, студенти ККІБП, почали мріяти про море, чудові пляжі, величну фортецю Акерман та особливу, ні з чим незрівнянну ауру Одеси. Викладачі історії Пушняк О.А., Проневич Т.М. та Руденко Ю.М. разом з 40 студентами коледжу 17-21 квітня 2019 року здійснили незабутню подорож у Білгород-Дністровський та Одесу.

Зустріч з Президентом Української асоціації Римського клубу Віктором Галасюком

19 квітня 2019 року в ККІБП відбулась презентація ювілейної книги-звіту для Римського клубу «ComeOn» Президента Української асоціації Римського клубу Віктора Галасюка та лекція на тему «Нова економічна політика: як Україні вирватись вперед». Обговорювались фактори економічного зростання України та питання важливості вибору «професії» нашої країни – її економічної спеціалізації.

160-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ М.В.ЛЕВИТСЬКОГО

18 квітня в Інституті історії України Національної академії наук, з нагоди 160-річчя від дня народження М.В.Левитського, відбулася Всеукраїнська наукова конференція «М.В.Левитський – державний і громадський діяч, всеукраїнський артільний батько». До організаційного комітету конференції входили і представники Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6