logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

viber image 2019 03 15 16.31.14

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

«BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE»

05 грудня  мали можливість навчання та збагачення своїх знань викладачі кафедри харчових технологій Олефіренко Марія Владиславівна та Король Оксана Юріївна. BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE - масштабна подія у сфері безпечності харчової продукції в Україні.  Це комунікаційний майданчик для обговорення євроінтеграційних змін у харчовому законодавстві та демонстрація сучасних дієвих інструментів впровадження системи безпечності харчових продуктів, заснованої на принципах НАССР

« Я маю право!» - правоосвітній захід для майбутніх юристів

5 грудня 2019 року під егідою Міністерства юстиції та за участі Бреуса Сергія, директора Центру «Безоплатної правової допомоги», для студентів Київського корпоративного інституту бізнесу і права відбувся правоосвітній захід «Я маю право».

Підвищуємо кваліфікацію кухарів, кондитерів, офіціантів – працівників закладів громадського харчування

Великим попитом користуються курси підвищення кваліфікації працівників харчової галузі, зорганізованих кафедрою харчових технологій ККІБП. Вже багато років поспіль такі курси пройшли сотні фахівців столиці і області. З нового навчального року вже друга група завершує навчання і успішно складає іспити. Екзаменаторами учасників курсової перепідготовки виступають висококваліфіковані спеціалісти вишу: Бандуренко Г.М., к.т.н., завідувач  кафедри: Панасюк Г.І., Чернишенко М.І., Олефіренко М.В., - викладачі-методисти. Постійно здійснює контроль за ходом роботи з підвищення кваліфікації кухарів, кондитерів, офіціантів проректор Охріменко І.В. – д.е.н., професор.

КВЕСТ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ККІБП «ЧАС ЗГАДАТИ НАШУ СЛАВУ!»

Напередодні Дня Збройних сил України, 05 листопада 2019 року, викладачі кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Проневич Т.М. та Пушняк О.А. провели для студентів І-х курсів ККІБП національно-патріотичну гру-КВЕСТ «ЧАС ЗГАДАТИ НАШУ СЛАВУ!».

ІЗ ІМЕНЕМ СКОВОРОДИ КРОКУЄМО У МАЙБУТНЄ

Пізнай свій край, себе, свій рід,свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя… Г.С. Сковорода Студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права вже третій рік поспіль активно долучаються до проведення Всеукраїнських Сковородинських навчань. Так, 3 грудня студенти груп 31 ХК та 31 ГРК разом з к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. відзначили 297-у річницю від Дня народження Г.С. Сковороди – видатного українського філософа, педагога, гуманіста-просвітителя, поета, байкара та музиканта.

Сучасні технології в освіті: міжнародний навчальний проєкт «GLOBAL VIRTUAL CLASSROOM»

Протягом жовтня-листопада 2019 року студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Сумського державного університету брали участь у міжнародному навчальному проєкті «GLOBAL VIRTUAL CLASSROOM». Суть проекту полягала в створенні віртуального навчального простору в межах підготовки фахівців з готельно-ресторанної справи. Комунікації учасників здійснювалися за допомогою сервісу віддаленого онлайн-зв’язку Zoom, про це з“ПОГЛЯДОМ”поділилася Ректор Київського кооперативного інституту бізнесу і права, доктор економічних наук, професорТетяна ГригорівнаКамінська.

Пошук по сайту

Оголошення

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6