logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Ohrimenko

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Ігор Охріменко,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

3D

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ «КИЇВ ПІД ЧАС ГОЛОДОМОРУ»

Щороку в четверту суботу листопада вшановують пам'ять жертв Голодомору. До комемораційних заходів приєдналися студенти груп 11 ПК та 21 ГРК. Разом з викладачами історії Руденко Ю.М. та Пушняк О.Аю вони здійснили віртуальну екскурсію «Київ під час Голодомору».

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

25 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. З цієї нагоди під керівництвом викладача кафедри права Колінько Олени Олександрівни в онлайн режимі було проведено круглий стіл, участь у якому взяли студенти групи 41 ПІ.

Участь студентів-правників у вебінарі «Судовий захист прав споживачів фінансових послуг: нові можливості для юридичних клінік»

19 листопада 2020 року відбувся вебінар на тему “Судовий захист прав споживачів фінансових послуг: нові можливості для юридичних клінік”, в якому взяли участь представники юридичних клінік з усієї України, серед яких і представники Юридичної клініки «Громадська приймальня» Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Участь представників Юридичної клініки «Громадська приймальня» у хакатоні з реформування юридичної освіти

Асоціація юридичних клінік оголосила внутрішній відбір серед юридичних клінік України для участі у хакатоні з реформування юридичної освіти, до якого долучилася і наша Юридична клініка «Громадська приймальня». Хакатон у сфері реформування юридичної освіти в Україні проводить команда проєкту “Реформа юридичної освіти” від Ліги студентів Асоціації правників України за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя”.

Онлайн-презентація «Надання правових послуг в Україні та можливості їх цифровізації»

25 листопада відбулася онлайн-презентація «Надання правових послуг в Україні та можливості їх цифровізації». До дискусії з цього приводу долучилися і представники нашої юридичної клініки «Громадська приймальня». Надання правових послуг в Україні користується великою популярністю, особливо якщо ці послуги безоплатні. Правові послуги та можливість їх цифровізації - це надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань через використання інформаційно-комунікативних технологій.

Круглий стіл До всесвітнього дня дитини

20 листопада 2020 року до Всесвітнього дня дитини викладачами кафедри права Найда І.В. та Зіньова О.С. в режимі онлайн було проведено круглий стіл на тему охорони та захисту прав дитини. В обговоренні взяли участь студенти економіко-правового відділення та студенти-клініцисти юридичної клініки «Громадська приймальня». Мета круглого столу – підвищити обізнаність студентів щодо загроз жорстокого поводження та експлуатації дітей, попередження торгівлі людьми.

Пошук по сайту

Оголошення

Онлайн "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"

Онлайн "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"

Інститут ККІБП запрошує вас на заплановану конференцію Zoom. Тема: День відкритих дверей ККІБП Подключиться до конференции Zoom https://us04web.zoom.us/j/878...

Актуалізація сучасних трендів розвитку фінансового та реального сектор...

КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі! ...

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6