logo

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДІВЧАТ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

11 жовтня вперше в Україні у Верховній Раді відзначили Міжнародний день дівчат у рамках міжнародної кампанії #Girl2Leader. У приміщенні Верховної Ради зібралися представниці 21 області України разом із 3000 студентками та старшокласницями з усього світу, щоб поспілкуватися з жінками-політичними лідерами у парламентах своїх країн та Європарламенті, перейняти їх досвід. До заходу долучилися й студенти та викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Українські дівчата мали можливість познайомитися та поспілкуватися з народними депутатами та жінками-лідерами, зокрема, з Ю. Львочкіною (посол програми #Girl2Leader в Україні), Н. Агафоновою, М. Матіос, Н. Королевською, К. Левченко, М. Ставнійчук, С. Саламатовою, дізнатися більше про права і можливості жінок, а найголовніше – здобути безцінний до

СТАРТУВАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКІ СКОВОРОДИНСЬКІ НАВЧАННЯ “ПІЗНАЙ СЕБЕ” – 2018

Прагнучи гідно відзначити у 2022 р. 300-літній ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722-1794 рр.) на всеукраїнському й міжнародному рівнях та задля популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді та широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило Всеукраїнські Сковородинські навчання “Пізнай себе”. Навчання започатковано 5 жовтня 2017 р., у Всесвітній день вчителя, й заплановано проводити їх в цю пору щорічно по всій Україні.

Круглий стіл

8 жовтня 2018 року в ККІБП до Дня юриста викладачами кафедри права був проведений Круглий стіл на тему: «Правова реформа в Україні: реалії та перспективи». Захід відкрила своїм виступом ректор ККІБП доктор економічних наук, професор Камінська Т.Г.. Основну тематику Круглого столу розкрив Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, суддя Верховного Суду України у відставці Пантелеєнко П.В., щодо етапів судової реформи в Україні і напрямів їх розвитку.

Низький уклін Вам, освітяни!

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято - День працівника освіти! 4 жовтня у Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулися урочистості зі вшанування найблагороднішої з усіх професій на землі – професії педагога, вчителя, вихователя.

Дбаємо про «братів наших менших»

4 жовтня щороку відзначається Всесвітній день тварин. Студентська рада Київського кооперативного інституту бізнесу і права провела благодійну фотовиставку, присвячену цій події. Виставка відбувалась з 3 по 4 жовтня на І поверсі навчального закладу. Збір фото відбувався напередодні самої виставки, студенти коледжу й інституту відповідально поставилися до цього, принесли багато фото, які згодом купували за символічну плату всі бажаючі.

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ “BALANCE”

27 вересня 2018 року відбулося засідання наукового студентського клубу “BALANCE”, який є добровільним об’єднанням студентів ККІБП, що займаються науково-дослідною роботою з метою формування вмінь про ведення наукових досліджень. Перед студентами з лекцією виступила к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Райковська І.Т. і розповіла студентам про рівні освіти в Україні, підготовку наукових кадрів.

Пошук по сайту

Шановні колеги і студенти!

2208860

 Вітаю з великим християнським святом - Покровом Пресвятої Богородиці і Діви Марії. Нехай на вас зійде благодать і святим своїм покривалом, зітканим з любові і турботи, Марія захистить вас від біди та нещастя.

 

З повагою, ректор

Т.Г.Камiнська

Оголошення

Тріумф тетрального студентського колективу «PALLADIUM» на Міжнародном...

Тріумф  тетрального студентського колективу «PALLADIUM» на Міжнародном...

У цьому році місяць жовтень видався дуже плідним і цікавим для студентського театрального колективу «PALLADIUM» Київського кооперативного інститу...

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6